Друга поспіль поразка «Десни»

Після несподіваної поразки в минулому турі від дебютанта Прем’єр-ліги – ФК «Минай» із Закарпаття з рахунком 1:3, чернігівські вболівальники очікували позитивного результату від улюбленої команди у гостьовому матчі двадцять третього туру проти ФК «Львів», який відбувся 24 квітня. Але не так сталося як гадалося.

Хоча в першій половині зустрічі обидві команди показували рівну гру, забити вдалося львів’янам. На 44-й хвилині бразильський нападник господарів поля Ренан, скориставшись грубою помилкою захисника чернігівців Максима Імерекова, відкрив рахунок.

На початку другого тайму футболісти «Десни», намагаючись виправити становище, проводили атаки на ворота львів’ян. І на 70-й хвилині мали шанс зрівняти рахунок. Захисник господарів поля Володимир Якимець, у власному штрафному майданчику, збив Владислава Калитвинцева, і арбітр матчу Євген Арановський вказав на одинадцятиметрову позначку, але гравець «Десни» Олексій Гуцуляк не реалізував пенальті. Його удар парирував голкіпер львів’ян Олександр Ільющенков.

В час, що залишався, чернігівці намагалися зрівняти рахунок, але в них нічого не вийшло.

Після матчу головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Враження після завершення матчу – негативні. Це стосується результату. Ми припускалися помилок і в обороні, і в атаці. Ця поразка є для нас болючою».

Отже, після поразки від ФК «Львів» з рахунком 1:0, «Десна» опускається на шосту сходинку у турнірній таблиці. Достроково Чемпіоном України стало київське «Динамо», на другому місці продовжує перебувати донецький «Шахтар», на третьому – луганська «Зоря».

1 травня матч двадцять четвертого туру Прем’єр-ліги футболісти чернігівської «Десни» проведуть вдома проти ковалівського «Колоса».

Результати матчів 23 туру:

ФК «Львів» – «Десна» (Чернігів) 1:0.

ФК «Олександрія» – «Шахтар» (Донецьк) 2:0. СК «Дніпро-1» – ФК «Минай» 3:0.

«Зоря» (Луганськ) – «Олімпік» (Донецьк) 2:1. «Динамо» (Київ) – «Інгулець» (Петрове) 5:0.

ФК «Маріуполь» – «Рух» (Львів) 0:3. «Колос» (Ковалівка) – «Ворскла» (Полтава) 3:0.